loader image

مرکز تخصصی رژیم درمانی MHC

ورود / ثبت نام
جستجو

درباره ما

درباره گروه MHC

رژیم درمانی

روانشاسی

ورزش

کترینگ

لاغری موضعی

زیبایی

شروع ...

کار ما در سال 90 با بخش تغذیه و رژیم درمانی شروع شد و پس از دو سال کار مداوم به این نتیجه رسیدیم که تنها یک ورقه رژیم برای حرکت به سمت تناسب اندام و حفظ آن کافی نیست . در بسیاری موارد مراجعین در رسیدن به وزن مطلوب موفق بوده اند ولی درحفظ آن در طول زمان مشکل داشته اند .

ثمره تجربیات ما ...

تجربه ما و شرایط زندگی در حال حاضر نشان داده است که در کنار داشتن یک رژیم مناسب با شرایط فیزیکی و روحی  فرد مرکزی که بتواند بسته های غذایی را بر اساس رژیم تجویزی آماده نماید و به دست فرد برساند بسیارمفید می باشد. در این مرحله بخش تهیه غذای زژیمی را راه اندازی کردیم که در این بخش بسته های غذایی مناسب برای کاهش وزن ، بیماریها و بسته های غذایی سالم را را طراحی تهیه و توزیع کردیم.

و در ادامه...

وقتی به علل اضافه شدن وزن مراجعین نگاه می کنیم، یکی از مهمترین علتها مربوط به داشتن عادات رفتاری خاصی است که در نوسانات احساسی کنترل خوردن و تحرک خود را از دست می دهند و دچار کم خوری و پرخوری هیجانی و کم تحرکی احساسی میشوند، افرادیکه این شرایط را دارند بدون درمان و جایگزینی رفتاری موفق به حفظ تناسب اندام و کسب آن نخواهد شد بنابراین تیم تخصصی روانشناسی ما در تشخیص و درمان این دست از مشکلات تشکیل شد و با تولید محتوا و مشاوره مستقیم به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا با درمان کم خوری و پر خوری هیجانی تسلط بیشتری در مدیریت وزنتان داشته باشید .

در کنار رژیم ...

بسیاری از مراجعین به موازات رژیم گرفتن ،ورزش را نیزشروع می کنند که بسیارخوب می باشد ولی عدم هماهنگی بین ورزش و نوع رژیم غذایی و نهایتا هدف گذاری یک طرفه  باعث شکست هر دو پروژه خواهد شد از سوی دیگر وقتی ما به مراجعین توصیه به ورزش می کنیم می گویند وقت نداریم به باشگاه برویم یا شکایت از آسیبی می کنند که اجازه ورزش را به آنها نمیدهد و خود آن رادلیل اضافه وزن می دانند .

با هماهنگی ...

همه این دلایل باعث گسترش بخش ورزشی مجموعه ما شده است که تفاوت آن با سایر مراکز ورزشی در این است که :

  • هماهنگی مطلق بین تیم تغذیه و ورزش و تعیین هدف مشترک وکارتیمی برای رسیدن به آن از مبتدی تا حر فه ای وجود دارد.
  • باز توانی حرکتی افرادی که مدتها است در اثر چاقی و یا مشغولیت ورزش نکرده اند انجام می شود.
  • آموزش و ایجاد شرایط برای ورزش کردن در هر سطحی با حداقل امکانات آموزش داده می شود.

گروه ...

بله بعد از 10 سال ما مفهوم کار تیمی را بهتر می دانیم و به آن اعتقاد بیشتر داریم و شما می توانید بسته های مورد نیاز خود را با توجه به اهدافتان بسازید .

آخرین مقالات

تغذیه و بیماری

سرطان و رژیم غذایی

سرطان می تواند تغییراتی در بدن شما ایجاد کند برای مثال هضم غذا و بهره مندی مناسب از مواد مغذی را دشوار کند . علائم

بیشتر بخوانید...
ورزش

ورزش پیلاتس

ورزش پیلاتس چیست؟ ورزش پیلاتس را برای نخستین بار فردی به نام جوزف پیلاتس ابداع کرد. وی با اعتقاد بر اینکه ذهن و جسم با

بیشتر بخوانید...