تیم ماساژ

خانه / تیم ماساژ
تیم ماساژ

تیم ماساژ

ماساژ قدیمی ترین شکل درمان روح و جسم است.با سیری در تارخ متوجه می شویم که ماساژ در تمام ملل و با فرهنگ های مختلف مرسوم بوده و شاید دلیل رواج آن عامه پسند بودن آن نزد تمام مردم می باشد.

در گذشته مردم بدون اینکه از تأثیرات فیزیولوژیکی و درمانی ماساژ آگاهی داشته باشند از آن استفاده می کردند.برای نمونه در ضرب دیدگی ها اولین اقدام آن تکان دادن یا مالش عضو صدمه دیده  بوده است.

معمولا انواع ماساژبا یک مکانیسم مشابه بر روی بدن اثر میگذارند.زمانیکه ماهیچه ها بیش از حد فعالیت دارد. تجمع مواد زائد از جمله اسید لاکتیتیک میتواند باعث درد گرفتگی و اسپاسم عضلات شود.

ماساژ به طور کلی گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده،مواد غذایی واکسیژن تازه را به بافت های مزبور می رساند و به خروح مواد سمی و بهبودی کمک میکند.

همچنین ماساز باعث ترشح اندروفین ها(نابود کننده های درد)و افزایش ترشح هورمون سروتنین(تعدیل کننده خلق و خو ) می شود و ثابت شده که ماساژ هورمون استرس(کورتیزول)را آزاد می کند و در نتیجه باعث کاهش استرس میگردد.

در مواری همچون بیماری های مزمن،شکستگی ها،آرتریت روماتوئید،سرطان ها،بیماری های عفونی پوستی،کوفتگی ها و اصطلاحا رگ به رگ شدن با پزشک مشورت شود.

تیم تخصصی Mhc با بهره گیری از مجرب ترین افراد در زمینه ماساژ درمانی در کنار سلامتی افراد به آنها کمک می کند بتوانند در کنار آرامش ذهن و روان ،آرامش جسمی را نیز به نحو مطلوب تجربه نمایند.

ماساژ درمانی کمکی مناسب برای پیشگیری از پر خوری عصبی است و می تواند آرام بخش و سرگرم کننده باشند و در طول دوران رژیم جایگزینی به جای رستوران رفتن و سایر سبزیجات خوراکی باشد.

مراجعین گرامی میتوانند برای تعیین وقت ماساژ با مطب تماس حاصل نمایند:

tel:021-88794416-7